Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W poniedziałek 11.01.2016 r. pięćdziesięciu uczniów klas I - III naszej szkoły przystąpiło do udziału w sesji zimowej ogólnopolskiej olimpiady OLIMPUSEK. Polegała ona na rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu poruszającego zagadnienia edukacji polonistycznej, przyrodniczej i matematycznej. Sprawdzian obejmował zestaw 21 pytań zróżnicowanych w zależności od klasy. Uczniowie mieli  50 minut na rozwiązanie sprawdzianu. Przygotowania i udział w olimpiadzie rozwijają wyobraźnię i myślenie twórcze dzieci oraz pogłębiają ich wiedzę.
Wszyscy uczestnicy olimpiady otrzymają pamiątkowe dyplomy, a najlepsi nagrody książkowe i specjalnie wygrawerowane dyplomy. Olimpiadę szkolną zorganizowały nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy zajęcia doskonałych miejsc.

  • 20160111_090015
  • 20160111_090848
  • 20160111_090836