Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystym podsumowaniu XXII Konkursu Polskich Tradycji Wielkanocnych ,,Palmy i Pisanki" organizowanym corocznie przez MDK w Chełmie. Konkurs ten cieszy się ogromną popularnością wśród chełmskich placówek oświatowych. Na konkurs nadesłano 222 prace. Artyści z naszej szkoły zostali laureatami w następujących kategoriach:

w kategorii pisanki:
- Oliwia Nowak kl. I b - p. I. Buczek

w kategorii palm:
- Jakub Kowal i Oliwia Nowak kl. I b - p. I. Buczek
- Wiktoria Usydus kl. II b - p. J. Rozwód
- Kacper Nadworski kl. II c - p. A. Wojcieszuk
- Hubert Makara kl. V a  - p. E. Słomczyńska

w kategorii stroik:
- Maja Chyła kl. II e - p. M. Białasz-Chojna
- Dawid Zarychta kl. I b  - p. I. Buczek
- Dagmara Herda kl. II d - p. E. Drzewiecka

Nagrodzone prace wzięły udział w pokonkursowej wystawie zorganizowanej przez MDK w Chełmie. Laureatom gratulujemy artystycznego talentu i życzymy kolejnych sukcesów.

  • palmy_pisanki_podsumowanie_2
  • 20160318_105611