Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

22 listopada br. uczennice naszej szkoły wzięły udział w Międzyszkolnym Turnieju "Ratujemy i uczymy się ratować" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 4 w Chełmie. Drużynę Ósemki reprezentowały: Aleksandra Dziaduszyńska (kl. 7c), Julita Kiryk (kl. 7b) i Aleksandra Zienkiewicz (kl. 7b).
Konkurs sprawdzał wiedzę teoretyczną i praktyczną z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym w różnych wypadkach. Uczennice zaprezentowały umiejętności z zakresu resuscytacji krążeniowo-odedechowej dorosłych, dzieci i niemowląt oraz postępowania w nagłych przypadkach. Drużyna Ósemki zajęła II miejsce. Gratulujemy !
Drużynę przygotowywała p. Ewa Karpiuk-Koleniec.

  • 20181122_100907
  • 20181122_120836