Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W grudniu br. w Medycznym Studium Zawodowym w Chełmie odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża. To ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy. Organizatorem etapu rejonowego Olimpiady był Oddział Rejonowy PCK w Chełmie, a współorganizatorem Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Chełmie - Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia. Etap rejonowy był poprzedzony etapem szkolnym.
W etapie rejonowym uczennica Martyna Kudelska (klasa VIII c) zajęła II miejsce. Przygotowywała ją p. Anna Chochół.
Serdecznie gratulujemy Martynie wiedzy i wysokiej lokaty!

  • 2
  • 1
  • 4
  • 6
  • 5