Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W maju br. w Miejskiej Hali odbyło się uroczyste podsumowanie rywalizacji sportowej chełmskich szkół, organizowanej przez Miejski Szkolny Związek Sportowy i Urząd Miasta Chełm.
Udział Ósemki w kategorii IGRZYSKA DZIECI (klasy IV-VI) był bardzo udany i przyniósł wiele sukcesów i satysfakcji. Zajęliśmy 1 miejsce w podsumowaniu szkół miejskich.
W klasyfikacji wojewódzkiej zdobyliśmy wysoką 6 pozycję, na którą złożyło się uczestnictwo w 18 finałach wojewódzkich w dyscyplinach: koszykówka, piłka ręczna, pływanie, lekka atletyka, biegi przełajowe, szachy. Wywalczyliśmy dwa medale – srebro w sztafetowych biegach przełajowych oraz brąz w drużynowych biegach przełajowych.
W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (klasy VII-VIII i klasy gimnazjalne) zajęliśmy 2 miejsce. Uczniowie zdobyli medale w finałach wojewódzkich z pływania. Patryk Janiczuk był mistrzemwicemistrzem województwa w pływaniu, a Patryk Półtorak zdobył brązowy medal.
Wyniki sportowe naszej szkoły złożyły się na uzyskanie przez Miasto Chełm miana NAJLEPSZEGO POWIATU w WOJEWÓDZTWIE.
Nasza szkoła została nagrodzona dwoma pucharami i sprzętem sportowym, a nauczyciele wychowania fizycznego wyróżnieni listami gratulacyjnymi wręczonymi przez Pana Prezydenta Andrzeja Kosińca. Podziękowania otrzymali: p. Anna Chochół, p. Kaja Kiermacz, p. Mariusz Koniuszewski, p. Mariusz Raćkowicz, p. Piotr Sadura, p. Iwona Synowiec, p. Dariusz Waleńciuk.
GRATULUJEMY NASZYM SPORTOWCOM!

  • 20190516_122213
  • 20190516_122828