Zarząd Okręgowy PZŁ w Chełmie zorganizował wojewódzki konkurs plastyczny „Dziedzictwo Natury”, przeznaczony dla dzieci z przedszkoli oraz uczniów klas I-VIII. Honorowy patronat nad konkursem objęła pani Teresa Misiuk Lubelski Kurator Oświaty. Celem konkursu było: poznanie gatunków zwierzyny łownej i pod ochroną, inspirowanie do poznawania przyrody ojczystej, kształtowanie poczucia piękna i smaku estetycznego oraz wychowanie przez sztukę.
W dniu 27 maja 2022 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom. Wśród nich znalazły się trzy uczennice naszej szkoły:
Aleksandra Prus – klasa I a
Olga Wójcicka – klasa VIII d
Dagmara Herda – klasa VIII d
Nagrody wręczała pani wizytator Krystyna Sawicka.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!

• Photo6
  • Photo4