Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

25 września 2017 roku odbyło się zebranie organizacyjne Samorządu Uczniowskiego. Uczestniczyli w nim przedstawiciele samorządów klasowych oraz uczniowie deklarujący pracę w SU. Opiekun SU, p. Ewa Praduń, przypomniała, że działanie w samorządzie to lekcja demokracji w praktyce, odpowiedzialności i przedsiębiorczości. Dobrze działający samorząd integruje uczniów i całą społeczność szkolną.
Wkrótce w szkole akcja wyborcza, podczas której zapraszamy do zapoznania się z planami działań pretendentów na przewodniczącego SU. Zapraszamy do udziału w głosowaniu.
Termin wyborów do SU ustalono na 10 października 2017 r.

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich chętnych do współpracy.
Czekamy na CIEBIE!