Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W Świdniku 17 maja br. odbył się półfinał wojewódzki gimnazjady w piłce nożnej, w którym zagrała nasza drużyna. W zawodach uczestniczyło 12 drużyn reprezentujących powiaty: świdnicki, zamojski, hrubieszowski, krasnostawski, tomaszowski, biłogorajski, bełżycki, chełmski oraz miasto Chełm.
Nasza drużyna zajęła II miejsce i awansowała do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 19 maja w Świdniku.
Skład drużyny:
bramkarze:Tristan Nazaruk (kl. 3a), Michał Niemirowski (kl. 2c)
obrońcy: Dawid Salewski (kl. 2a), Kamil Leśniak (kl. 3b), Paweł Kędzierawski (kl. 3b)
pomocnicy: Łukasz Kołaczkowski (kl. 1b), Kuba Rak (kl. 3b), Kacper Głębocki (kl. 3d)
napastnicy: Dominik Stepaniuk (kl. 2a), Kamil Misterek (kl. 3b)
Trener drużyny - p. Piotr Sadura
GRATULUJEMY i powodzenia w finale wojewódzkim!
FOTB4AB