Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Znakomity występ pływaków Gimnazjum nr 8 podczas rozegranej w dniu 29.11.2016 na pływalni w Świdniku Rejonowej Gimnazjady w sztafetach pływackich i startach indywidualnych.
Sztafeta dziewcząt zajęła 1 miejsce, a sztafeta chłopców 2 miejsce. Uzyskane lokaty zapewniły udział w Finale Wojewódzkim w dniu 8 grudnia na Pływalni Aqua Lublin.
Indywidualnie wśród czołowych zawodników znaleźli się: Weronika Borowiec - 1 miejsce (50 m styl dowolny), Anna Padowska - 1 miejsce (50 m styl grzbietowy), Karolina Dybcio - 1 miejsce (50 m styl klasyczny), Emilia Dziedzic - 2 miejsce (50 m styl klasyczny), Beata Furtak - 3 miejsce (50 m styl dowolny), Joanna Barabas - 3 miejsce (50 m styl grzbietowy), Patryk Półtorak - 2 miejsce (50 m styl klasyczny), Patryk Janiczuk - 3 miejsce (50 m styl dowolny), Patryk Wygadańczuk - 3 miejsce (50 m styl grzbietowy).
Trenerem drużyny jest p. Mariusz Raćkowicz. Serdecznie gratulujemy!

  • 3
  • 2