Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Znamy już wyniki I etapu Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Puchacz Piotr”, w którym uczestniczyło 215 uczniów klas 1-3 naszej szkoły. Konkurs jest bezpłatny, więc tak dużo dzieci mogło z niego skorzystać i sprawdzić swoje matematyczne umiejętności. Konkurs „Puchacz Piotr” został objęty Patronatem Honorowym Lubelskiego oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Do II etapu zakwalifikowało się 18 uczniów:
kl. I a - Tomasz Michalczuk (p. Elżbieta Dras)
kl. II a - Kinga Zacharczuk (p. Marianna Niemczuk)
kl. II b - Aleksander Raszczepkin (p. Iwona Buczek)
kl. II c - Natalia Prus, Mikołaj Danieluk (p. Iwona Molin)
kl. III a - Agata Radzicka (p. Berenika Błazucka)
kl. III c - Karol Kostecki (p. Alicja Wojcieszuk)
kl. III d - Olga Wójcicka, Jakub Sawicki, Dagmara Herda, Julia Adamczuk, Oliwia Szponar, Kacper Suszczyk, Wiktoria Wędzina, Patrycja Gadzała (p. Ewa Drzewiecka)
kl. III e - Maja Chyła, Aleksandra Kurdziel, Lena Kozaczuk (p. Monika Białasz-Chojna)

29 maja nasi reprezentanci będą rywalizować z kolegami z innych szkół z Chełma, Gdańska, Gdyni oraz aglomeracji warszawskiej. Uczestnicy mają zagwarantowaną dobrą zabawę z odrobiną gimnastyki szarych komórek. Trzymamy kciuki za naszych najmłodszych matematyków.

zwyciezcy szkolnego etapu 2 ogolnopolskiego konkursu matematycznego puchacz piotr

WP 20170508 08 54 32 Pro