Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dnia 15 marca w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego "THE LEADER" organizowany przez Szkołę Języków Obcych ALBION w Zabrzu. Patronatami konkursu było Miasto Zabrze oraz wydawnictwa językowe Macmillan, Express Publishing i Pearson. Uczniowie klas IV-VI zmagali się z gramatyką, leksyką a także wiedzą o kulturze krajów anglojęzycznych. Konkurs podzielony był na 3 poziomy: klasa IV, V i VI. Laureatem konkursu, który zdobył najwięcej punktów z wszystkich uczestników na trzech poziomach został uczeń klasy IVa Maksymilian Klepka (nauczyciel p. Magdalena Zosiuk). Najwyższy wynik wśród uczniów z klasy V osiągnęła Wiktoria Głowacka, kl. Vb (nauczyciel p. Ewa Praduń), a wśród uczniów klasy VI Antoni Koszuta z kl. VIb (nauczyciel p. Barbara Kister). Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konkursu była p. Magdalena Zosiuk. Laureatom gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej nauce języka angielskiego.

  • DSC_1323
  • DSC_1397