Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

31 marca w naszej szkole odbył się leksykalny konkurs z języka angielskiego "MEMORY WIZARD" dla klas II gimnazjum. Uczniowe mieli za zadanie pobrać ze specjalnie przygotowanej do tego strony internetowej listę słówek z zakresu tematyki: człowiek, dom, zakupy i usługi, życie rodzinne i towarzyskie, szkoła, praca, żywienie, podróżowanie i turystyka, kultura, sport, zdrowie, nauka i technika, świat przyrody, społeczeństwo i opanować ją w ciągu miesiąca. Laureatem konkursu został uczeń klasy IIb Maciej Lesiuk (nauczyciel p. Magdalena Zosiuk). Organizatorami konkursu były p. Ewa Praduń i p. Magdalena Zosiuk. Gratulujemy zwycięzcy.