Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dnia 8 maja 2017 r., po raz trzydziesty szósty w sali widowiskowej Chełmskiego Domu Kultury odbyły się eliminacje powiatowe Małego Konkursu Recytatorskiego. Repertuar uczestników obejmował jeden wiersz lub fragment prozy, trwający łącznie 5 minut. Komisja artystyczna dokonała oceny według następujących kryteriów: dobór repertuaru do możliwości wykonawczych uczestnika, interpretacja utworów, kultura słowa.
Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice, z klasy IIa, IIc i IIId. 
Jury miało bardzo trudne zadanie, aby wyłonić spośród 26 osób najlepszych artystów, gdyż wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłym talentem. 
Julia Michalska ucz. kl. III d zajęła III miejsce – opiekun p. Ewa Drzewiecka. 
Gratulujemy uczennicy i życzymy dalszych sukcesów.

  • obraz_648
  • obraz_646