Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

16 maja 2017 r. uczniowie klasy VI c, Karol Pilarski i Zofia Kusy, zostali wyróżnieni w V Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Polska i świat w latach 1914-1991”. Rywalizacja intelektualna została zorganizowana przez Szkołę Podstawową Nr 5 w Chełmie. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się nie tylko znajomością historii najnowszej, ale i umiejętnością analizy źródeł historycznych: map, fotografii, wykresów, różnorodnych tekstów źródłowych oraz ilustracji. Uczniów do konkursu przygotowała p. Agnieszka Szczepanik.
Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  • konkurs_sp_5
  • konkurs_w_sp_nr_5