Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dnia 18 listopada b.r. w naszej szkole odbył się Powiatowy konkurs języka angielskiego – „English is easy”. Swoją wiedzę i umiejętności prezentowało osiem drużyn: Szkoła Podstawowa w Czerniejowie, Szkoła Podstawowa w Kamieniu, Szkoła Podstawowa w Rejowcu, Zespół Szkół w Okszowie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmie, Szkoła Podstawowa nr 11 w Chełmie, Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi  ,,Razem’’ w Chełmie oraz  gospodarze - SP nr 8.
Konkurs składał się z trzech etapów: części kulturoznawczej, leksykalnej i gramatycznej. W części kulturoznawczej uczestnicy wykorzystując system multimedialny TESTICO odpowiadali na pytania dotyczące historii, zwyczajów, świąt i postaci związanych z Wielką Brytanią i Stanami Zjednoczonymi Ameryki Północnej. Pozostałe dwie części  polegały na rozwiązywaniu testów.

Zwycięzcą konkursu został Marcin Słupczyński (SP nr 11 w Chełmie). Drugie miejsce zajęła Dominika Dudek (SP nr 2 w Chełmie), trzecie natomiast przypadło ex aequo uczniom naszej szkoły - Marii Nowosad oraz Mateuszowi Blinowskiemu.

Jury przyznało również wyróżnienia dla Jakuba Watrakiewicza (SP w Czerniejowie), Mai Gradzińskiej (SP nr 11) oraz Miłosza Wawryniuka (SP nr 8).

Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego naszej szkoły.

  • 3
  • 1
  • 4
  • 2