Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dnia 12 grudnia 2014 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej pn. „Gwiazdka w poezji”. W konkursowe szranki stanęło 11 recytatorów, wyłonionych w drodze eliminacji klasowych. Komisja konkursowa po wysłuchaniu wspaniałych interpretacji wierszy o tematyce bożonarodzeniowej postanowiła przyznać:
I miejsce - Aleksandrze Grzesiuk, uczennicy klasy II c,
II miejsce - Bartoszowi Jabłońskiemu, uczniowi klasy III b; Bartek zaprezentował wiersz napisany przez tatę Dariusza Jabłońskiego pt. „Poranek w Betlejem”,
III miejsce - Oldze Wójcik, uczennicy klasy I d.

Wyróżnienia otrzymali:
Zuzanna Krzywicka (kl.1a), Paulina Dziaduszyńska (kl. I b), Wiktor Urbański (kl. I c), Julia Moryl
(kl. Ie), Zuzanna Ogrodowczyk (kl. II a), Martyna Kociubińska (kl. II b), Oliwia Świtaj (kl. III a), Izabela Lenart (kl. III c).

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami książkowymi.  Konkursowe zmagania swoich kolegów oglądali nie tylko uczniowie i nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, ale również rodzice. Organizatorzy : Jolanta Rozwód, Bożena Dziewulska, Iwona Buczek.

  • 4
  • 3
  • 2
  • 6
  • 5
  • 8
  • 1
  • 7
  • 9