Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasze świetliczaki mają mnóstwo talentów. Niektórzy chętnie je prezentują, natomiast innym trzeba trochę dopomóc. 
W świetlicy jest dużo artystycznych duszyczek. Mogły się one wykazać ostatnio w konkursie plastycznym i to na wysokim szczeblu. 
Była to kolejna, czternasta już, edycja Ogólnopolskiego Konkurs Plastycznego pod hasłem „Pocztówka z wakacji”. Temat bardzo miły, wspomnień pełna głowa po wakacyjnym odpoczynku, więc kredki poszły w ruch. Chętnych nie brakowało i do konkursu zgłosiliśmy aż 13 prac uczniów z klas 1-4. Już są w drodze do Filii Zastów Wawerskiego Centrum Kultury. Trzymajcie kciuki za naszych małych i cudownych artystów. Wyniki zostaną ogłoszone niebawem. Czekamy z niecierpliwością.

  • pocztówki_05
  • pocztówki_01
  • pocztówki_06
  • pocztówki_03
  • pocztówki_02
  • pocztówki_04