Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie zorganizował VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Baśnie, bajki, bajeczki". Adresowany on był do dzieci i młodzieży w wieku 6-18 lat. Do MDK-u nadesłano łącznie 244 prac plastycznych z 16 placówek, więc wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne. Podczas oceny uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej oraz umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, oryginalne ujęcie tematu, formę i włożoną pracę. Jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością. W trakcie uroczystego finału, który odbył się 27.10.2017 r. nagrody i dyplomy wręczała Dyrektor MDK-u, p. Barbara Nizio. Gratulacje od organizatorów przyjęli także nauczyciele wyróżnionych dzieci.

Wyróżnieni uczniowie Ósemki:
kategoria 7-9 lat:
Bartosz Słowik ucz. kl. Ib - p. Jolanta Rozwód
Jagoda Fic, Zofia Sobczyk, Jan Radzicki kl. Ic - p. Ewa Drzewiecka
kategoria 10-12 lat:
Wiktoria Wysocka - p. Ewa Słomczyńska

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów.

  • zbiorowe
  • zosia
  • 1
  • 2
  • jagoda