Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

8 listopada 2017 roku uczniowie naszego gimnazjum:
Kordian Krzeszowiec kl. III c
Adrian Maksymiuk kl. III b
Mateusz Więckowski kl. III b
wzięli udział w VII Konkursie Historycznym „Generał Gustaw Orlicz-Dreszer życie i działalność na tle wydarzeń z historii Polski w latach 1863-1918" (edycja wojewódzka) w II Liceum Ogólnokształcącym w Chełmie.
Gimnazjaliści wykazali się wiedzą o życiu i działalności patrona II LO, jego związkach z Chełmem i ziemią chełmską oraz wiedzą z historii narodu polskiego od powstania styczniowego do odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 r.
Drużyna Ósemki zajęła III miejsce. Uczniów do konkursu przygotowała p. Marzena Stadnik. Gratulujemy!

dsc 0061