Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie na prezentację multimedialną "Thanksgiving Day - annual national holiday in the USA" wykonaną w języku angielskim za pomocą programu Microsoft Power Point. Organizatorem tego przedsięwzięcia był Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów historią Stanów Zjednoczonych, zwrócenie uwagi na kulturę kraju języka, któego się uczą oraz motywowanie do nauki języka angielskiego. Uczniowie mieli okazję wykazać się umiejętnością posługiwania się programem Microsoft Power Point, wyszukiwaniem informacji w różnych źródłach oraz redagowaniem tekstu w interesującej formie. Uczennica kl. VIc Aleksandra Grzesiuk znalazła się w trójce nagrodzonych laureatów plasując się na trzecim miejscu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Nauczycielem przygotowującym do konkursu była p. Magdalena Zosiuk.

  • img_20181122_134247
  • img_20181122_141009
  • img_20181122_132151
  • img_20181122_140145