Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W grudniu w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla klas I–III szkoły podstawowej. Zadaniem uczniów było wykonanie kartek świątecznych wybraną przez siebie techniką plastyczną. Powstało bardzo dużo pięknych prac, dlatego komisja konkursowa miała nie lada wyzwanie. Po burzliwej naradzie uznała, że oprócz laureatów będą osoby wyróżnione.

I miejsce: Nikola Charuk (kl. Ia)

II miejsce: Tomasz Oleszczyński (kl. Ia)

III miejsce: Zuzanna Grądek (kl. Ia)

Wyróżnienia otrzymali: Emilia Bekasiewicz (kl. IIIa), Kinga Buczma (kl. Ia), Zuzanna Tokarska (kl. IIa), Oliwia Michalczuk (kl. IIc).

Organizatorami konkursu były nauczycielki świetlicy: Wioletta Mazur, Agnieszka Skubisz oraz Joanna Wicha.

  • bk_02
  • bk_05
  • bk_03
  • bk_01