Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Czas w świetlicy zawsze miło nam płynie, ale nie tylko poprzez relaks na piankowych klockach czy zabawę po lekcjach. Ciągle uczymy się nowych, pożytecznych rzeczy, uczestnicząc w różnorodnych zajęciach, jakie tu się odbywają. Na zajęciach z MegaMisji poznawaliśmy ostatnio różnice między zjawiskami pochodzącymi ze „świata fikcji” i „świata realnego”, wykonując przy tym określone zadania.
Jacy są nasi bohaterowie z bajek, gier czy filmów, a jacy jesteśmy my? Czy potrafimy robić te same rzeczy i mamy podobne umiejętności? Uczniowie porównywali właśnie świat fikcji ze światem rzeczywistym, odpowiadając m.in. na powyższe pytania, opisując siebie i swoich ulubionych bohaterów oraz tworząc nowe, nietuzinkowe postaci.
Pomogliśmy także naszym znajomym MegaMisyjnym bliźniakom rozwiązać kolejny problem. Nasze kompetencje z zakresu edukacji cyfrowej zwiększają się z każdym spotkaniem.

  • mega_03
  • mega_01
  • mega_04
  • mega _06
  • mega_02
  • mega_05