Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasze kochane świetliczaki chętnie uczestniczą w zajęciach z programu MegaMisja. Wykonanie poszczególnych zadań okazuje się fascynującą przygodą. Wkraczamy w nowe obszary wiedzy, zdobywając różne umiejętności. Na kilku ostatnich zajęciach omawialiśmy język mediów. Poznaliśmy w tym czasie różne środki przekazu, wskazywaliśmy czym się różnią od siebie np. książka od audiobooka. Uczyliśmy się przekładać prostą treść na inną formę przekazu. Tworzyliśmy komiks do bajki „Calineczka”. Poznaliśmy formy komunikatów medialnych w programach informacyjnych i rozrywkowych. Odróżnialiśmy opinie od faktów. Wysłuchaliśmy też fragmentu audiobooka Marka Twaina „Przygody Tomka Sawyera”.
Zajęcia prowadzą panie: Wioletta Mazur i Joanna Wicha.

  • jm_05
  • jm_04
  • jm_02
  • jm_03
  • jm_01