Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W naszej świetlicy uczniowie przez ubiegły tydzień wykonywali różne zadania związane z nowymi technologiami, biorąc tym samym udział w konkursowym wyzwaniu organizowanym w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego Uczymy Dzieci Programować. Projektowaliśmy funkcjonalne aplikacje, które może kiedyś pojawią się w naszych telefonach, projektowaliśmy własne telefony i tablety. Graliśmy w wiosenną grę planszową, w której wykorzystane były kody QR. Utrwalaliśmy słownictwo związane z wiosną i znane przysłowia dzięki wirtualnej macie. Dowiedzieliśmy się, jak fajne mogą być puzzle dzięki rozszerzonej rzeczywistości z aplikacją puzzleAR. Tworzyliśmy także piękne kolaże i plakaty, dzięki aplikacji Pic Collage. To był udany tydzień, a uczniowie dzięki niemu dowiedzieli się nowych inspirujących je rzeczy.

  • tt_02
  • tt_04
  • tt_07
  • tt_06
  • tt_03
  • tt_01
  • tt_05