Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

To kolejne zajęcia w ramach międzynarodowego projektu eTwinning. Tym razem rozpoczęliśmy już naukę programowania ze „Scottie Go!”. Poznaliśmy zasadę pracy z grą edukacyjną i uczyliśmy się układania kodów programistycznych. Nasze zdolne Świetliczaki nawet nie zauważyły jak szybko minął im czas i zajęcia dobiegły końca. Udało nam się przejść pierwszy etap gry, a nawet zacząć kolejny. Poznaliśmy zasadę tworzenia bloczków kroków, poruszania się do przodu i do tyłu, podnoszenia przedmiotów i omijania przeszkód. Za każde zadanie przyznawane są gwiazdki. Im sprawniej gracze sobie poradzą, im lepszy kod uda im się stworzyć, tym więcej gwiazdek przyznaje gra. Nasze „Gwiazdeczki” – bo tak nazywa nasza się grupa biorąca udział w projekcie – stanęły na wysokości zadania i zdobyły maksymalną liczbę odznak. Wszyscy nie mogą się już doczekać kolejnego spotkania z sympatycznym kosmitą Scottiem.

  • EU_1_05
  • EU_1_04
  • EU_1_06
  • EU_1_03
  • EU_1_01
  • EU_1_02
  • certyfikat scottie