Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klas drugich, uczęszczający do świetlicy szkolnej, mają możliwość uczestniczenia w programie edukacyjnym MegaMisja, w którym zdobywamy kompetencje cyfrowe, medialne i informacyjne. Za nami kolejne zadanie. Po raz kolejny pomogliśmy naszym głównym bohaterom – Julce i Kubie. Zadanie było bardzo ważne, bowiem po tych zajęciach uczestnicy zdobyli umiejętność segregacji informacji. Dzieci zrozumiały, że informacji można szukać w wielu źródłach, które teraz dobrze znają oraz wiedzą, jak się nimi posługiwać. Potrafią też oceniać, w jaki sposób wyszukane informacje będą im przydatne. Niedługo kolejne zadanie, na które wszyscy czekają z niecierpliwością.

  • MM_01
  • MM_04
  • MM_06
  • MM_02
  • MM_03
  • MM_05