Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Świetliczaki po raz kolejny pokazały jak bardzo lubią pomagać innym. W tym roku ponownie wzięliśmy udział w akcji charytatywnej organizowanej przez Marzycielską Pocztę: marzycielskapoczta.pl, która jest objęta honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej. Jest to akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do chorych dzieci z całej Polski. Nasi uczniowie stali się wspaniałymi wolontariuszami.
Tym razem adresatką życzeń była 12-letnia Wiktoria. Uczniowie poznali historię dziewczynki z informacji wydrukowanych ze strony Marzycielskiej Poczty. Dowiedzieli się również, co dolega ich nieco starszej koleżance. Następnie z wielką ochotą przystąpili do tworzenia pięknych laurek, w których zamieścili nie tylko życzenia dla Wiktorii, ale również z radością opisali swoje zainteresowania, mając nadzieję, że tych kilka słów przyniesie adresatce nieco uśmiechu :)
Akcję zorganizowały p. Agnieszka Skubisz i p. Wioletta Mazur.

  • kw_01
  • kw_03
  • kw_02