Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Godzina Kodowania” (The Hour of Code) organizowana w ramach Tygodnia Edukacji Informatycznej jest największą inicjatywą edukacyjną na świecie trwającą od 3 do 9 grudnia. Jej cel to zachęcenie do poznania programowania i rozpoczęcia jego nauki. Świetliczaki rozpoczęły już swoją przygodę z „Godziną Kodowania”, która u nas trwała zdecydowanie więcej niż 60 minut 😊 Na zajęciach uczniowie rozpoczęli od znanej im gry Scottie Go! Następnie programowali w nowej, bardzo wciągającej aplikacji Lightbot Hour. Wyzwania realizujemy w oparciu o ogólnopolski program „Uczymy Dzieci Programować”, a opiekunem działań Świetliczaków w sferze programowania i kodowania jest pani Wioletta Mazur.

  • gk 03
  • gk 02
  • gk 04
  • gk 01