Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasze Świetliczaki dobrze wiedzą co oznacza data 6 grudnia – cały rok czekają na ten dzień, a później opowiadają nam, jakie prezenty otrzymali w tym dniu od św. Mikołaja. Każdy w tym dniu miał zadowoloną minkę. Na zajęciach świetlicowych przypomnieliśmy sobie tradycję obchodzenia tego święta i porozmawialiśmy też o tym, jak wygląda to święto w innych krajach, jaki tam Mikołaj odwiedza grzeczne dzieci. Świetliczaki otrzymały od wychowawców świetlicy z tej okazji słodki upominek z tej okazji, jednak najfajniejszą niespodzianką było pojawienie się wyjątkowego gościa – był to św. Mikołaj, w rolę którego wcielił się pan dyrektor Piotr Turewicz. Otrzymaliśmy duże pudło przeróżnych gier za co bardzo dziękujemy. Dzieci świetnie się przy nich bawią.

  • mś_03
  • mś_05
  • mś_01
  • mś_02
  • mś_04