Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W miniony poniedziałek w naszej świetlicy odbyły się warsztaty robótek ręcznych. Były to wyjątkowe zajęcia, bo uczyły nas bardzo fajne panie – Elżbieta Kaczyńska oraz Elżbieta Adamczuk, która chętnie odwiedziła naszych Świetliczaków mimo, iż jest już na emeryturze. Uczniowie uwielbiają takie zajęcia, więc chętnie się uczyły nowej umiejętności. Jedne załapały w mig, o co chodzi w szydełkowaniu, innym zajęło to trochę dłużej, ale też się udało. Nauczyliśmy się robić słupki, a nieco zdolniejsi załapali także i półsłupki. Pani Ela Adamczuk zrobiła dla naszych uczestników zajęć piękne serduszka, które po własnoręcznym wykonaniu przez uczniów do nich sznureczków miały posłużyć jako zakładki do książek. Już nie możemy się doczekać kolejnych zajęć z robótek ręcznych, na które pani Ela obiecała wkrótce przybyć. Spotkanie zorganizowały panie Wiola Mazur, Agnieszka Skubisz i Joanna Wicha.

  • s_04
  • s_02
  • s_03
  • s_01
  • s_05