Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dnia 1 lutego 2019 r. w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście przybyli, aby zobaczyć występ swoich wnuków. Wśród śpiewów, wierszy, tańców czas upłynął bardzo miło. Talenty zaprezentowane przez dzieci wywołały wzruszenie wśród seniorów. Na zakończenie zaproszono gości na słodki poczęstunek oraz obdarowano własnoręcznie wykonanymi upominkami. Babcie i dziadkowie żyjcie nam sto lat! Uroczystość przygotowały: p. Wioletta Mazur, p. Agnieszka Skubisz, p. Joanna Wicha i p. Anna Radlińska.

  • img_3016
  • img_3048
  • img_3030
  • img_3022
  • img_3014
  • img_3021