Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W środę w świetlicy odbyły się wyjątkowe zajęcia dla rodziców przeprowadzone przez uczniów. Zadania z jakimi mieli zmierzyć się rodzice były nie lada wyzwaniem. Pierwszym punktem było ułożenie napisu "Mama" z puzzli dla robota Ozobota. Następnie rodzice musieli dopasować wycięte serca do całości. Kolejnym punktem naszych zajęć była praca z tabletem - skanowanie kodów QR i odczytanie hasła: "Kochamy Was". Przedostatnim zadaniem było ułożenie wieży z kubków za pomocą sznureczków. Na koniec rodzice kodowali na dywanie, wyznaczali trasę przejścia do mety. Świetnie wszyscy sobie poradzili z zadaniami i w nagrodę każdy rodzic otrzymał przygotowany przez uczniów upominek. Zajęcia zorganizowały: p. Agnieszka Skubisz i p. Wioletta Mazur.

img 20190529 153210