Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

16 maja br. w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 8 w Chełmie odbyły się zajęcia czytelnicze w związku z obchodami Tygodnia Bibliotek. Pani Joanna Sochal, p. Barbara Żółkiewska i p. Jolanta Ogórek z Biblioteki Pedagogicznej w Chełmie specjalnie dla naszych uczniów klas I-III przedstawiły bajkę pod tytułem „Kicia Kocia w bibliotece”. Następnie uczniowie opowiadali o swoich zwierzątkach – kotkach, dzielili się spostrzeżeniami na temat opieki nad swoimi pupilami. Na koniec dzieci wykonały ekologiczne prace plastyczne z gazety zatytułowane „Portret kotka”, które zostały zawieszone na tablicy świetlicowej. Zajęcia zorganizowały p. Joanna Grzesiak i p. Wioletta Mazur.

  • kk_02
  • kk_03
  • kk_04
  • kk_05
  • kk_01