Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Po raz kolejny obchodziliśmy w świetlicy Międzynarodowy Dzień Kropki. Nasi uczniowie dobrze znają historię dziewczynki o imieniu Vashti i tradycję obchodów tego dnia. Przypomnieliśmy sobie jeszcze raz tę wspaniałą opowieść o odkrywaniu własnego talentu. Dzieci zagrały także w grę, w której mieli za zadanie wyszukać kropki ukryte w salach świetlicowych. Pod każdą kropką kryła się zagadka, której rozwiązanie stanowiło element do utworzenia hasła. Uczniom udało się dowiedzieć, że chodzi o hasło „Dzień Kropki”. Biorący udział w zabawie otrzymali medal Mistrzów Kropkowania. W ramach obchodów tego święta wykonaliśmy zadanie w ramach ogólnopolskiego programu Uczymy Dzieci Programować. Polegające na tym, że uczniowie tworzyli trasę dla robota Ozobot w formie łańcuszka, przy którym – w kółeczkach – znajdowały się ich talenty, a więc wszystko to, co potrafią robić. Każdy uczeń opowiedział o nich swoim kolegom. To była super zabawa. Zajęcia zorganizowała i poprowadziła pani Wioletta Mazur.

  • krop_05
  • krop_04
  • krop_01
  • krop_06