Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Świetliczaki wykonały piękne komiksy na konkurs organizowany przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Lublinie w ramach obchodów 100-lecia Służb Sanitarnych w Polsce. Tematem konkursu było podniesienie wiedzy na temat profilaktyki zdrowotnej, kształtowanie postaw prozdrowotnych wśród uczniów oraz wzbudzenie zainteresowania uczniów działalnością Państwowej Inspekcji Sanitarnej na rzecz zdrowia publicznego. 
Wśród 224 nadesłanych prac były 4 nasze komiksy, z czego dwa zostały nagrodzone:
Julia Oliwiak z klasy IIa zajęła II miejsce,
Lena Tryksza z klasy IIa zdobyła wyróżnienie.
Uczniów do konkursu przygotowała pani Wioletta Mazur. Gratulujemy zwycięzcom!!!

  • komiks_02
  • komiks_01