Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

6 listopada w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia edukacyjne pod hasłem „Pomagamy zwierzętom z chełmskiego schroniska”. W spotkaniu wzięła udział pani Katarzyna, która na co dzień pracuje w chełmskim schronisku dla zwierząt. Jest ona technikiem weterynarii i opowiedziała naszym uczniom o swojej pracy, ale także o losie porzuconych zwierząt. Zachęcała również do adopcji bezdomnych psów i kotów. Wcześniej dzieci z naszej świetlicy zbierały karmę dla zwierząt, która została przekazana do schroniska. Uczniowie, którzy aktywnie włączyli się do zbiórki otrzymali drobne upominki. Zajęcia zorganizowali wychowawcy świetlicy.

  • s_01
  • s_03
  • s_02