Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Na ostatnich zajęciach w ramach Klubu Młodego Odkrywcy świetliczaki poznały dwie różne masy plastyczne: porcelanową i sodową. Różnią się one od siebie nie tylko składnikami, sposobem ich wykonania, ale także kolorem po wyschnięciu oraz konsystencją. Jednakże obie masy bardzo dobrze nadają się do tworzenia różnych ozdób, w tym świątecznych. A ponieważ zbliża się wielkimi krokami Boże Narodzenie uczniowie chętnie wykonali z dostępnych mas plastycznych zawieszki na choinki i nie tylko.
Zajęcia prowadzą panie: Małgorzata Kosmala i Wioletta Mazur. 

  • masy_plast_02
  • masy_plast_01
  • masy_plast_03