Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci w świetlicy szkolnej dobrze znają to święto i chętnie biorą udział w zajęciach z nim związanych. Nasze Świetliczaki poznały historię niezwykłej maskotki - pluszowego misia. Przyniosły także w tym dniu własne pluszaki, aby opowiedzieć o nich koleżankom i kolegom. Każdy z misiów był inny, różniły się wielkością i kolorem. Każdy pluszak miał oryginalne imię. Dzieci z chęcią wykonały pracę plastyczną pod tytułem „Mój ulubiony miś”. Powstała również piękna gazetka ścienna związana z tym świętem.

IMG 20191128 124034